kontakt

dane kontaktowe

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f

70-892 Szczecin

 

NIP 852-05-08-938

REGON 810403202

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191

Miejsce zarejestrowania: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie,
XIII Wydział Gospodarczy KRS; Numer rejestru KRS: 0000301201;
Kapitał Zakładowy: 540.000 PLN – opłacony w całości

nasi doradcy techniczni

Jakub Jabłoński

tel. kom. +48 667 757 574

jakub.jablonski@megaron.com.pl

Jacek Cieślak

tel. kom. +48 609 989 833

jacek.cieslak@megaron.com.pl

kancelaria +48 91 46 64 540

infolinia

Pytania, uwagi i reklamacje prosimy zgłaszać pod numer naszej infolinii:

dział handlowy

Beata Mischke

Specjalista ds. Sprzedaży i Spedycji

tel. +48 91 46 64 552

tel. kom. +48 665 50 06 62

beata.mischke@megaron.com.pl

Karolina Kozłowska

Koordynator Biura Handlowego

tel. kom. +48 667 17 04 07

karolina.kozlowska@megaron.com.pl

dział eksportu

Gabriela Makowska-Liber

Specjalista ds. Eksportu

tel. kom. +48 665 85 85 81

gabriela.makowska@megaron.com.pl

dział marketingu

Anna Drywa

Z-ca Dyrektora ds. Marketingu

tel. kom. +48 667 75 75 79

anna.drywa@megaron.com.pl

wypełnij formularz 

skontaktuj się z nami

14 + 15 =

skontaktuj się

nasi przedstawiciele handlowi

Sebastian Gołębiewski


Doradca Techniczno Handlowy
sebastian.golebiewski@megaron.com.pl
tel 609 98 98 44

Jakub Wiśniewski


Doradca Techniczno Handlowy
jakub.wisniewski@megaron.com.pl
tel 665 85 85 41

Mateusz Kraska


Regionalny Kierownik ds. Rozwju Rynku
mateusz.kraska@megaron.com.pl
tel 607 221 858

Piotr Grzemski


Doradca Techniczno Handlowy
piotr.grzemski@megaron.com.pl
tel 609 98 98 62

Sławomir Wosiek

Regionalny Kierownik Sprzedaży
slawomir.wosiek@megaron.com.pl
tel 669 75 75 76

Sabina Ciuła


Regionalny Kierownik Sprzedaży
sabina.ciula@megaron.com.pl
tel 609 55 73 39

Przemysław Rembacz

 
Regionalny Kierownik Sprzedaży
przemyslaw.rembacz@megaron.com.pl
tel 601 30 07 75

Tomasz Olejnik


Regionalny Kierownik Sprzedaży
tomasz.olejnik@megaron.com.pl
tel 665 05 58 40

Joanna Leśków


Doradca Techniczno Handlowy
joanna.leskow@megaron.com.pl
tel 609 98 98 22

Łukasz Radecki


Doradca Techniczno Handlowy
lukasz.radecki@megaron.com.pl
tel 607 70 08 14

Mateusz Pietruszka


Doradca Techniczno Handlowy
mateusz.pietruszka@megaron.com.pl
tel 697 85 85 89

Roman Kolberg


Regionalny Kierownik Sprzedaży
roman.kolberg@megaron.com.pl
tel 665 55 59 49

Marcin Wesołowski

Doradca Techniczno Handlowy
marcin.wesolowski@megaron.com.pl
tel 693 99 31 99

Jakub Dyrda

Regionalny Kierownik Sprzedaży
jakub.dyrda@megaron.com.pl
tel 607 17 70 57

Krzysztof Kuźmicki

Doradca Techniczno Handlowy
krzysztof.kuzmicki@megaron.com.pl
tel 665 65 65 61

Mariusz Nowicki


Regionalny Kierownik Sprzedaży
mariusz.nowicki@megaron.com.pl
tel 693 98 98 92

Gdańsk

Regionalny Kierownik Sprzedaży
megaron@megaron.com.pl
tel 609 33 30 85

Katarzyna Kramek

Regionalny Kierownik Sprzedaży
katarzyna.kramek@megaron.com.pl
tel 695 85 85 82

Magdalena Stadnicka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.stadnicka@megaron.com.pl
tel 665 85 85 89

Dorota Bilik

Regionalny Kierownik Sprzedaży – zastępstwo
dorota.bilik@megaron.com.pl
tel 609 98 98 92

Michał Partyka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.partyka@megaron.com.pl
tel 609 54 34 90

formularz reklamacyjny

zgłoś nam swój problem

W przypadku problemów z naszymi produktami prosimy o kontakt poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego. Po podaniu kilku danych prosimy czekać na kontakt zwrotny, postaramy się Państwu pomóc jak najszybciej.

Ubolewamy nad problematyczną sytuacją i w jak najszybszym terminie będziemy do Państwa dyspozycji, aby rozwiązać wszystkie problemy i niedogodności.

 

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191

Wszelkie prawa zastrzeżone Megaron S.A. 2020. Filmy promocyjne: Remedy-Brand