kontakt

dane kontaktowe

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f

70-892 Szczecin

 

NIP 852-05-08-938

REGON 810403202

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191

Miejsce zarejestrowania: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie,
XIII Wydział Gospodarczy KRS; Numer rejestru KRS: 0000301201;
Kapitał Zakładowy: 540.000 PLN – opłacony w całości

kancelaria +48 91 46 64 540

fax +48 91 46 64 541

infolinia

Pytania, uwagi i reklamacje prosimy zgłaszać pod numer naszej infolinii:

dział handlowy

Daniel Dyrek

Kierownik Biura Handlowego

tel. kom. +48 665 85 85 41

daniel.dyrek@megaron.com.pl

Beata Mischke

Specjalista ds. Sprzedaży i Spedycji

tel. +48 91 46 64 552

tel. kom. +48 665 50 06 62

beata.mischke@megaron.com.pl

Karolina Kozłowska

Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 91 46 64 554

tel. kom. +48 667 17 04 07

karolina.kozlowska@megaron.com.pl

dział eksportu

Gabriela Makowska-Liber

Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 91 46 64 553

tel. kom. +48 665 85 85 81

gabriela.makowska@megaron.com.pl

dział marketingu

Anna Drywa

Z-ca Dyrektora ds. Marketingu

tel. kom. +48 667 75 75 79

anna.drywa@megaron.com.pl

wypełnij formularz 

skontaktuj się z nami

13 + 13 =

skontaktuj się

nasi przedstawiciele handlowi

Michał Gołębiowski

 Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.golebiowski@megaron.com.pl
tel 609 98 98 44

Piotr Grzemski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
piotr.grzemski@megaron.com.pl
tel 609 98 98 62

Karol Zacharski

Regionalny Kierownik Sprzedaży
karol.zacharski@megaron.com.pl
tel 669 75 75 76

Sabina Ciuła


Regionalny Kierownik Sprzedaży
sabina.ciula@megaron.com.pl
tel 609 55 73 39

Patrycja Ochryniuk


Regionalny Kierownik Sprzedaży
patrycja.ochryniuk@megaron.com.pl
tel 601 30 07 75

Tomasz Olejnik


Regionalny Kierownik Sprzedaży
tomasz.olejnik@megaron.com.pl
tel 665 05 58 40

Joanna Leśków


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.leskow@megaron.com.pl
tel 609 98 98 22

Łukasz Radecki


Regionalny Kierownik Sprzedaży
lukasz.radecki@megaron.com.pl
tel 607 70 08 14

Joanna Koszut


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.koszut@megaron.com.pl
tel 697 85 85 89

Roman Kolberg


Regionalny Kierownik Sprzedaży
roman.kolberg@megaron.com.pl
tel 665 55 59 49

Marcin Wesołowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży
marcin.wesolowski@megaron.com.pl
tel 693 99 31 99

Jakub Dyrda

Regionalny Kierownik Sprzedaży
jakub.dyrda@megaron.com.pl
tel 607 17 70 57

Dawid Sosnowski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
dawid.sosnowski@megaron.com.pl
tel 665 65 65 61

Warszawa


Regionalny Kierownik Sprzedaży
megaron@megaron.com.pl
tel 693 98 98 92

Michał Rostworowski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.rostworowski@megaron.com.pl
tel 609 33 30 85

Jakub Lament

Regionalny Kierownik Sprzedaży
jakub.lament@megaron.com.pl
tel 695 85 85 82

Magdalena Stadnicka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.stadnicka@megaron.com.pl
tel 665 85 85 89

Katarzyna Radomska

Regionalny Kierownik Sprzedaży
katarzyna.radomska@megaron.com.pl
tel 609 98 98 92

Michał Partyka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.partyka@megaron.com.pl
tel 609 54 34 90

formularz reklamacyjny

zgłoś nam swój problem

W przypadku problemów z naszymi produktami prosimy o kontakt poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego. Po podaniu kilku danych prosimy czekać na kontakt zwrotny, postaramy się Państwu pomóc jak najszybciej.

Ubolewamy nad problematyczną sytuacją i w jak najszybszym terminie będziemy do Państwa dyspozycji, aby rozwiązać wszystkie problemy i niedogodności.

 

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191

Wszelkie prawa zastrzeżone Megaron S.A. 2020. Filmy promocyjne: Remedy-Brand