pracuj z nami w Megaron S.A.

aktualne oferty pracy

Operator Wózka Widłowego - miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • przygotowywanie zamówionego towaru do wysyłki
  • przyjmowanie, rozładunek i załadunek towarów i surowców
  • uczestnictwo w inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • uprawnienia UDT
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego przynajmniej jeden rok
  • gotowość do pracy 2-zmianowej 5 dni w tygodniu
  • zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m mile widziana

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej spółce giełdowej
  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus przejrzysty system premiowania
  • pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS, karty podarunkowe dla dzieci

daj nam znać, że jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań

wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191