pracuj z nami w Megaron S.A.

aktualne oferty pracy

Administrator Obiektu - miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Utrzymanie obiektu w stanie pełnej sprawności technicznej
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • Nadzór nad terminowym wykonaniem  przeglądów budynków i urządzeń
  • Reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników obiektu
  • Dbanie o majątek oraz dobry wizerunek Spółki

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektu
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Word i Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie w pracę
  • Mile wdziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Narzędzia potrzebne do pracy
Operator Wózka Widłowego - miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • przygotowywanie zamówionego towaru do wysyłki
  • przyjmowanie, rozładunek i załadunek towarów i surowców
  • uczestnictwo w inwentaryzacji

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • dyspozycyjność do pracy 2- zmianowej 5 dni w tygodniu
  • zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m mile widziana

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej spółce giełdowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS, karty podarunkowe dla dzieci

daj nam znać, że jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań

wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191