pracuj z nami w Megaron S.A.

aktualne oferty pracy

Doradca techniczno–handlowy (rynek chemii budowlanej) - miejsce pracy: Lublin i okolice

Doradca Techniczno-handlowy w naszej firmie odpowiada za:

  • Realizacja celów sprzedażowych- poprzez budowanie długofalowych relacji z wykonawcami
  • Zarządzanie procesem sprzedaży na podległym terenie poprzez doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń i prezentacji dla Klientów, organizowanie akcji marketingowych itp.
  • Monitorowanie rynku planowanych i realizowanych inwestycji w celu zaangażowania do współpracy wykonawców
  • Bieżące i systematyczne raportowanie w systemie wewnątrz firmy

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji -min. 2 letnie doświadczenie w aktywnej pracy z Klientem
  • Optymizm i nieustępliwość w dążeniu do realizacji celów
  • Determinacji w działaniu, zapału do pracy i orientacji na wynik
  • Umiejętności planowania własnych działań w dłuższej perspektywie, w celu zapewnienia stabilności i rozwoju rynku na podległym terenie
  • Własnej inicjatywy w proponowaniu rozwiązań zwiększających efektywność
  • Samodzielności w organizacji własnej pracy
  • Podstawowej wiedzy technicznej z zakresu prac wykończenia wnętrz

Co możemy Ci zaoferować :

  • Podpisujemy umowę o pracę
  • Realny wpływ na rozwój firmy- cenimy innowacyjność i kreatywność, dlatego nowe pomysły są dla nas impulsem do zmian;
  • Prawo do błędu- wyznajemy zasadę, że „nie myli się tylko ten, kto nie pracuje”, dlatego ważna jest dla nas umiejętność przyznawania się do pomyłek, bo dzięki refleksji nad nimi możemy coś ulepszać;
  • Pakiet socjalny dla każdego pracownika- paczki dla dzieci, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki dla zatrudnionych osób;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, samochód służbowy, telefon, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
Samodzielna/y Księgowa/y - miejsce pracy: Szczecin- umowa o pracę

Zadania:

    • Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych
    • Przygotowanie i księgowanie deklaracji JPK i VAT
    • Sporządzanie sprawozdań GUS
    • Sporządzanie deklaracji Intrastat
    • Weryfikacja i księgowania operacji magazynowych
    • Rozliczanie i księgowanie procesów produkcyjnych
    • Rozliczanie wyników inwentaryzacji
    • Uzgadnianie sald kont księgowych
    • Wykonywanie innych zadań księgowych
    • Współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe finanse lub rachunkowość)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość arkuszów kalkulacyjnych
    • Dokładności i dobrej organizacji pracy własnej
    • Komunikowanie się z innymi w sposób nastawiony na poszukiwanie rozwiązań.

Co oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
    • Pakiet socjalny: świadczenia pieniężne, dofinansowanie dzieci, świąt, wczasów itp.
    • Własny budżet: na opiekę medyczną, naukę języków, karty sportowe, transport itp.
    • Nieoprocentowane pożyczki dla zatrudnionych powyżej 1 roku
    • Finansowanie rozwoju, szkoleń i dokształcania
    • Nowoczesne i przyjazne otoczenie pracy
    Miło nam, że interesujesz się możliwością pracy właśnie w naszej firmie. Jeśli dziś nie znalazłeś ofert pracy dla siebie, a interesuje Cię praca w Megaron S.A., wypełnij i wyślij nam swoje CV. Rozważymy Twoją kandydaturę, w przypadku pojawienia się kolejnych ofert pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami.

    daj nam znać, że jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań

    wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

      Megaron S.A.

      ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

      NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

      KRS 0000301201

      Numer BDO 000006191