pracuj z nami w Megaron S.A.

aktualne oferty pracy

Członek rady nadzorczej, członek komitetu audytu - praca zdalna / hybrydowa

Miejsce pracy: praca zdalna/ hybrydowa

Zakres obowiązków:

 • Pełnienie funkcji członka Rady Nadzorczej, ewentualnie członka Komitetu Audytu, zgodnie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych, Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW 2021 i innych regulacji prawnych.
 • Posiedzenia Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu odbywają się zarówno stacjonarnie w siedzibie Spółki w Szczecinie jak i zdalnie.

Oczekiwania:

 • Wykształcenie wyższe prawnicze, ekonomiczne lub budowlane.

Mile widziane:

 • Doświadczenie w pełnieniu funkcji członka rad nadzorczych, w szczególności spółek notowanych na GPW lub New Connect.
 • Znajomość branży materiałów budowlanych.
 • Posiadanie uprawnień doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, radcy prawnego lub adwokata.

 

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Klikając w przycisk „Aplikuj” i wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Megaron S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Megaron S.A.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Możesz się z nami skontaktować pod adresem Megaron S.A. ul. Pyrzycka 3 e, f 70-892 Szczecin.

Miło nam, że interesujesz się możliwością pracy właśnie w naszej firmie. Jeśli dziś nie znalazłeś ofert pracy dla siebie, a interesuje Cię praca w Megaron S.A., wypełnij i wyślij nam swoje CV. Rozważymy Twoją kandydaturę, w przypadku pojawienia się kolejnych ofert pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami.

daj nam znać, że jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań

wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

  Megaron S.A.

  ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

  NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

  KRS 0000301201

  Numer BDO 000006191

  Wszelkie prawa zastrzeżone Megaron S.A. 2020. Filmy promocyjne: Remedy-Brand