pracuj z nami w Megaron S.A.

aktualne oferty pracy

Pracownik Produkcji - miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Pomoc przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości pracy w systemie 2-zmianowym
  • Samodzielności i rzetelności w podejściu do swoich obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej spółce giełdowej
  • Zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus przejrzysty system premiowania
  • Pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS,
    karty podarunkowe dla dzieci
  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
Główna Księgowa / Główny Księgowy - miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z polskimi przepisami oraz sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • nadzór nad terminowym zamykaniem ksiąg,
  • przygotowywanie rocznych, półrocznych oraz kwartalnych sprawozdań finansowych,
  • kierowanie działem księgowym spółki produkcyjnej,
  • monitorowanie zmian w regulacjach prawnych,
  • współpraca z biegłym rewidentem oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości dla firmy produkcyjnej na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości (znajomość MSR oraz MSSF będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem,
  • inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej spółce giełdowej,
  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus przejrzysty system premiowania,
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kwalifikacji.

daj nam znać, że jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań

wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191