Jeżeli jesteś zawodowym wykonawcą ta promocja jest skierowana do Ciebie

PROFESJONALISTO

weź udział w promocji

I ODBIERZ 2 ZESTAWY ODZIEŻY

PROFESJONALISTO

weź udział w promocji

I ODBIERZ 2 ZESTAWY ODZIEŻY

ZNAJDŹ SWOJEGO DORADCĘ I ODBIERZ VOUCHER

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ ZE SWOJEGO REGIONU

DORADCY HANDLOWI

Michał Gołębiewski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.golebiewski@megaron.com.pl

609 989 844

Piotr Grzemski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
piotr.grzemski@megaron.com.pl

609 989 862

Dariusz Stamblewski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
dariusz.stamblewski@megaron.com.pl

669 900 262

Krzysztof Wroński


Regionalny Kierownik Sprzedaży
krzysztof.wronski@megaron.com.pl

669 757 576

Anna Warian


Regionalny Kierownik Sprzedaży
anna.warian@megaron.com.pl

607 077 489

Patrycja Ochryniuk


Regionalny Kierownik Sprzedaży
patrycja.ochryniuk@megaron.com.pl

601 300 775

Marcin Olech


Regionalny Kierownik Sprzedaży
marcin.olech@megaron.com.pl

665 055 840

Joanna Leśków


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.leskow@megaron.com.pl

609 989 822

Łukasz Radecki


Regionalny Kierownik Sprzedaży
lukasz.radecki@megaron.com.pl

607 700 814

Joanna Koszut


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.koszut@megaron.com.pl

697 858 589

Roman Kolberg


Regionalny Kierownik Sprzedaży
roman.kolberg@megaron.com.pl

665 555 949

Marcin Wesołowski

Regionalny kierownik sprzedaży
marcin.wesolowski@megaron.com.pl

693 993 199

Jakub Dyrda

Regionalny kierownik sprzedaży
jakub.dyrda@megaron.com.pl

607 177 057

Magdalena Modzelewska


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.modzelewska@megaron.com.pl

665 656 561

Konrad Piotrowski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
konrad.piotrowski@megaron.com.pl

693 989 892

Michał Rostworowski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.rostworowski@megaron.com.pl

609 333 085

Janusz Nowosadko

Regionalny Kierownik Sprzedaży
janusz.nowosadko@megaron.com.pl

695 858 582

Magdalena Stadnicka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.stadnicka@megaron.com.pl

665 858 589

Marcin Wiktor

Regionalny Kierownik Sprzedaży
marcin.wiktor@megaron.com.pl

609 989 892

Michał Partyka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.partyka@megaron.com.pl

609 543 490

1. Wybierz 2 zestawy odzieży.
2. Kup produkty marki Megaron lub ŚMIG
    na kwotę 500 pln netto w punkcie partnerskim.
3. Odbierz co Twoje!

  • Wybierz 2 zestawy odzieży.
  • Kup produkty marki Megaron lub ŚMIG na kwotę 500 pln netto w punkcie partnerskim.
  • Odbierz co Twoje!

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

KRS 0000301201

Numer BDO 000006191

Wszelkie prawa zastrzeżone Megaron S.A. 2020. Filmy promocyjne: Remedy-Brand