kontakt

dane kontaktowe

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f

70-892 Szczecin

 

NIP 852-05-08-938

REGON 810403202

KRS 0000301201

kancelaria +48 91 46 64 540

fax +48 91 46 64 541

infolinia

Pytania, uwagi i reklamacje prosimy zgłaszać pod numer naszej infolinii:

dział handlowy

Anna Kirdzik

Z-ca Kierownika Biura Handlowego

tel. +48 91 46 64 554

tel. kom. +48 665 85 85 41

anna.kirdzik@megaron.com.pl

Beata Mischke

Specjalista ds. Sprzedaży i Spedycji

tel. +48 91 46 64 552

beata.mischke@megaron.com.pl

Gabriela Makowska-Liber

Administrator Bazy Klientów

tel. +48 91 46 64 553

tel. kom. +48 665 85 85 81

gabriela.makowska@megaron.com.pl

Katarzyna Słobodzian

Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 91 46 64 553

tel. kom. +48 665 50 06 62

katarzyna.slobodzian@megaron.com.pl

dział eksportu

Piotr Wiśniewski

Export Manager

tel. +48 91 46 64 564

tel. kom. +48 695 65 65 64

piotr.wisniewski@megaron.com.pl

wypełnij formularz 

skontaktuj się z nami

7 + 7 =

skontaktuj się

nasi przedstawiciele handlowi

Jacek Cieślak


Regionalny Kierownik Sprzedaży
jacek.cieslak@megaron.com.pl
tel 609 98 98 44

Piotr Grzemski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
piotr.grzemski@megaron.com.pl
tel 609 98 98 62

Dariusz Stamblewski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
dariusz.stamblewski@megaron.com.pl
tel 669 90 02 62

Krzysztof Wroński


Regionalny Kierownik Sprzedaży
krzysztof.wronski@megaron.com.pl
tel 669 75 75 76

Anna Warian


Regionalny Kierownik Sprzedaży
anna.warian@megaron.com.pl
tel 607 07 74 89

Patrycja Ochryniuk


Regionalny Kierownik Sprzedaży
patrycja.ochryniuk@megaron.com.pl
tel 601 30 07 75

Marcin Olech


Regionalny Kierownik Sprzedaży
marcin.olech@megaron.com.pl
tel 665 05 58 40

Joanna Leśków


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.leskow@megaron.com.pl
tel 609 98 98 22

Łukasz Radecki


Regionalny Kierownik Sprzedaży
lukasz.radecki@megaron.com.pl
tel 607 70 08 14

Joanna Koszut


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.koszut@megaron.com.pl
tel 697 85 85 89

Monika Klemczak


Regionalny Kierownik Sprzedaży
monika.klemczak@megaron.com.pl
tel 607 17 70 57

Roman Kolberg


Regionalny Kierownik Sprzedaży
roman.kolberg@megaron.com.pl
tel 665 55 59 49

informacja

tel 693 99 31 99

Magdalena Modzelewska


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.modzelewska@megaron.com.pl
tel 665 65 65 61

Konrad Piotrowski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
konrad.piotrowski@megaron.com.pl
tel 693 98 98 92

Michał Rostworowski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.rostworowski@megaron.com.pl
tel 609 33 30 85

Magdalena Choroś


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.choros@megaron.com.pl
tel 695 85 85 82

Magdalena Stadnicka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.stadnicka@megaron.com.pl
tel 695 85 85 89

Katarzyna Radomska


Regionalny Kierownik Sprzedaży
katarzyna.radomska@megaron.com.pl
tel 609 98 98 92

Michał Partyka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.partyka@megaron.com.pl
tel 609 54 34 90

Megaron S.A.

ul. Pyrzycka 3 e,f, 70-892 Szczecin

NIP 852-05-08-938, REGON 810403202,

KRS 0000301201